GİRİŞ YAPIN
veya Üye Olun
Bozdoğan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi

Bozdoğan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi Nedir?

www.bozdogan.com.tr tarafından tüm Türkiye'ye Banka Kredisiz, Kredi Kartsız alışveriş hakkı veren Bozdoğan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi hakkındaki tüm detaylar ;

Öncelikle sistem Banka Kredisi değildir. Kredi Kartı veya buna benzer bir ödeme sistemi değildir. Bozdoğan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi tamamen BOZDOĞAN EV YAŞAM GEREÇLERİ SAN. VE TİC. A.Ş. Altyapısı ile sunulan ve Türkiye’de internet üzerinden Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi ilk ve Tek olma özelliğine sahip bir sistemdir.

Bozdoğan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Sistemi Nasıl Olacak?

Sistem sadece Bozdoğan internet sitesinde kullanılabilir olacaktır. www.bozdogan.com.tr adresinden yapılacak alışverişlerinizde TC Nüfus Cüzdanınız ile gerekli bilgilerin girilmesi ile gerçekleşecektir. (Ehliyet – Pasaport vs. Kabul Edilmemektedir.) Sepet adımında sisteme gerekli girişlerin yapılması sonrasında size en yakın mağazamıza siparişiniz iletilmiş olup müşteri temsilcilerimiz sizinle iletişime geçip siparişinizi teğit eder. Alışverişleriniz de nüfus cüzdanı fotokopisi, ihtiyaç duyulması halinde maaş bordrosu, kefil bilgisi istenebilir.

Bozdoğan Kredi Kartsız Taksitli Alışveriş Ödeme Sistemi Banka Kredisi Değildir.

Her ne kadar veri kaynaklarından topladığı bilgileri akıllı algoritması ile finansal skor kartına dönüştüyor ve risk raporu sunuyor olsa da www.bozdogan.com.tr üzerinden yapacağınız işlemde bir Banka Kredisi çekmezsiniz. Bu sayede banka kredi limitleri dolmaz, Kredi Kartı limitleri boşuna tükenmez. Ödeme gecikmeleri durumunda da KKB Puanı olumsuz etkilenmez.